O PROJEKTU

Moderní bydlení pro každého

Projekt Byty Heřmanka přichází v I. etapě s atraktivní nabídkou 4 bytových domů po 18 bytových jednotkách v obci Heřmanova Huť. Celkem 72 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk s rozlohou od 36 m2 po 81 m2 vychází vstříc rozmanitým potřebám potenciálních klientů na single i párové bydlení.

Součástí každého bytu je skladovací místnost na patře a parkovací stání, některé bytové jednotky navíc disponují balkonem, umožňujícím chvíle relaxace a uklidňujících výhledů do okolí.

Střídmý, praktický moderní architektonický styl bytového domu o pěti podlažích citlivě navazuje na okolní zástavbu centrální části Heřmanovy Huti. Svým pojetím bytový dům Heřmanka plně vyhovuje soudobým nárokům na bydlení – nízkoenergetické, komfortní byty s minimálními požadavky na údržbu, dostatečné soukromí a zároveň bezpečné zázemí bytového domu s možností sousedských setkávání.

Velkoryse rozlehlý areál projektu Byty Heřmanka umožňuje v bezprostředním okolí domů volné prostranství i dostatek zeleně, která bude vhodně dotvářet parkovací zóny pro rezidenty i jejich návštěvy.

Standardy objektu

Komplex bytových domů Byty Heřmanka představuje chytré, moderní a bezúdržbové, ekonomicky nenáročné bydlení výhradně s volbou kvalitních materiálů. Projekt Byty Heřmanka splňuje kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a novým majitelům již nyní může garantovat značné úspory na provoz, zejména vytápění. Konstrukce tohoto podsklepeného objektu je navržena z cihelných bloků s exteriérovým zateplením.

Byty budou prodávány s kompletním nadstandardním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanitární vybavení atd.), bez kuchyňských linek, které je možno na přání zákazníka objednat. Využito bude výhradně prvotřídních materiálů od renomovaných českých a zahraničních výrobců.

Při rychlém jednání má budoucí majitel během výstavby možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu. Za příplatek lze také po vzájemné dohodě zajistit další nadstandardní služby dle požadavku.

Jedinečná investice do bydlení

Projekt Byty Heřmanka je vhodnou investicí do vlastního bydlení, ale také strategickým krokem v případě koupě bytu na investici. Občansky vybavené místo s nedostatkem bydlení, nízkými startovacími cenami, plány na rozšíření obce i vynikající dostupností na dálnici E50 směr Norimberk, kdy v Německu jste po dálnici za pouhých 30 minut jízdy, představuje významný potenciál také do budoucna.

Využijte koupě bytu v Heřmanově Huti, lokalitě s potenciálem a místě, kde se nemovitosti často nestaví a které dosud postrádalo větší možnosti k pořízení vlastního bydlení.

V první etapě bude k dispozici 36 bytů ve dvou bytových domech

První prodeje již koncem listopadu 2019 za příznivé zaváděcí ceny

První jarní den 2021 již můžete bydlet ve svém!

Pro prvních 50 bytů parkování zdarma!