O PROJEKTU

Moderní bydlení pro každého

Projekt Byty Heřmanka přichází po I. a II. etapě s III. etapou s atraktivní nabídkou 2 bytových domů po 18 bytových jednotkách v obci Heřmanova Huť. Celkem 36 bytů o dispozici 1+kk a 2+kk s rozlohou od 36 m2 po 81 m2 vychází vstříc rozmanitým potřebám potenciálních klientů na single i párové bydlení.

Součástí každého bytu je skladovací místnost na patře. Některé bytové jednotky navíc disponují balkonem, umožňujícím chvíle relaxace a uklidňujících výhledů do okolí.

Střídmý, praktický moderní architektonický styl bytového domu o pěti podlažích citlivě navazuje na okolní zástavbu centrální části Heřmanovy Huti. Svým pojetím bytový dům Heřmanka plně vyhovuje soudobým nárokům na bydlení – nízkoenergetické, komfortní byty s minimálními požadavky na údržbu, dostatečné soukromí a zároveň bezpečné zázemí bytového domu s možností sousedských setkávání.

Velkoryse rozlehlý areál projektu Byty Heřmanka umožňuje v bezprostředním okolí domů volné prostranství i dostatek zeleně, která bude vhodně dotvářet parkovací zóny pro rezidenty i jejich návštěvy.

Standardy objektu

Komplex bytových domů Byty Heřmanka představuje chytré, moderní a bezúdržbové, ekonomicky nenáročné bydlení výhradně s volbou kvalitních materiálů. Projekt Byty Heřmanka splňuje kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a novým majitelům již nyní může garantovat značné úspory na provoz, zejména vytápění. Konstrukce tohoto nepodsklepeného objektu je navržena z cihelných bloků s exteriérovým zateplením.

Byty budou prodávány s kompletním nadstandardním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanitární vybavení atd.), bez kuchyňských linek, které je možno na přání zákazníka objednat. Využito bude výhradně prvotřídních materiálů od renomovaných českých a zahraničních výrobců.

Při rychlém jednání má budoucí majitel během výstavby možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu. Za příplatek lze také po vzájemné dohodě zajistit další nadstandardní služby dle požadavku.

Jedinečná investice do bydlení

Projekt Byty Heřmanka je vhodnou investicí do vlastního bydlení, ale také strategickým krokem v případě koupě bytu na investici. Občansky vybavené místo s nedostatkem bydlení, nízkými startovacími cenami, plány na rozšíření obce i vynikající dostupností na dálnici E50 směr Norimberk, kdy v Německu jste po dálnici za pouhých 30 minut jízdy, představuje významný potenciál také do budoucna.

Využijte koupě bytu v Heřmanově Huti, lokalitě s potenciálem a místě, kde se nemovitosti často nestaví a které dosud postrádalo větší možnosti k pořízení vlastního bydlení.

NASTAVENÍ COOKIES